Отзыв Яны Юзвинской

Отзыв
выпускницы курса «Интенсив»
Яны Юзвинской

Команда... Професіоналізм... Натхнення та задоволення від того, що ці янголи роблять!

Наше навчання пройшло на одному диханні, адже Юна Чанковська максимально передавала знання і дуже цінним було те, що нас на простих прикладах навчала майстерності робити щасливими молодят в найважливіший їх день. Її позитив і запал просто надихають!

Просто, легко, відкрито, доступно і надихаюче. Організація, структурний підхід, максимальна інформативність на прикладах... Це дійсно професіонали своєї справи!

Я в захваті, адже їх мрія стала реальністю і це для нас, як приклад, кожного дня робити все для своєї мрії. Якщо вкладаєш і викладаєшся для мрії на максимум, вона працює на тебе і дає сторицею найкращий результат. А вони, янголи, вкладають в кожного координатора свою душу і вірять в кожного, як доказ — це практика та довіра цінного.

Ви знаєте, говорити одне, а спробувати — це інше! Чесно, якщо всередині у вас двигун до цієї справи, не вагайтесь... ідіть вперед до своєї мрії, пробуйте!

Нам пощастило пройти координацію у прекрасної та надзвичайно красивої пари Андрія та Інни 15. 11. 2015 року. Флористика, концепція та організація до дрібниць — це просто шик! Сяючі очі молодят — це пік задоволення організації та відчуття того, що ти є частинкою і координацією їх щасливого моменту в житті.

Шановні пари, вам надзвичайно пощастило, що є така організація, яка зробить вашу подію найкращою і найщасливішою у вашому житті!

Молодята Влад та Вікторія, дякую за те, що порекомендували «Два ангели» та безпосередньо Юні і її команді, що маю змогу навчатись професійній справі, дарувати емоціїї та отримувати від цього «кайф» та досвід.

Слідую гаслу: «A dream becomes a goal when action is taken toward its achievement!», тому нумо до нових звершень... та з нетерпінням буду чекати наступних подій для координації.

З повагою, Яна Юзвінська

Перейти на все отзывы

▲ Наверх